Ana sayfa

Jiangsu Xingrui Tools CO.,LTD

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Jiangsu Xingrui Tools CO.,LTD şirket Profili
Jiangsu Xingrui Tools CO.,LTD
Çin Jiangsu Xingrui Tools CO.,LTD şirket Profili
Çin Jiangsu Xingrui Tools CO.,LTD şirket Profili
Çin Jiangsu Xingrui Tools CO.,LTD şirket Profili
Çin Jiangsu Xingrui Tools CO.,LTD şirket Profili
1 2 3 4 5

Jiangsu Xingrui Tools CO.,LTD

JIANG SU XING RUI TOOLS CO., LTD.her türlü HSS büküm matkap ucu, SDS matkap ucu, ahşap işleme matkap ucu, HSS makine Muslukları, el kılavuzları, spiral oluk kılavuzları, Uç frezesi, Delik Testere ve diğer bazı elektrikli alet aksesuarları.Jiang Su eyaleti, Danyang şehri, hou xiang kasabasındayız.HuNing Otoyolu'na ve Yangtze Nehri'nin kuzeyine çok rahat ulaşım ile.


Zengin deneyim, ileri teknoloji ve profesyonel becerilerle ürünlerimiz, her zaman Çin'de birinci sınıf kaliteyi korumak.Son yıllarda, ürünlerimiz hem iç hem de dış pazarlara yaygın olarak satılmakta ve Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Endonezya ve benzeri gibi dünya çapındaki müşteriler tarafından iyi karşılanmaktadır.

 

Rekabetçi fiyatlar her zaman memnun müşterilerimize sunulmaktadır.Sipariş büyük veya küçük olursa olsun, müşterilerimiz için her zaman en iyi hizmeti her zaman yapıyoruz.Müşterilerimizle omuz omuza daha güçlü büyüyeceğiz ve ortaklığımızı sürdürmek istiyoruz hem sizin hem de bizim çabalarımızla desteklenen fayda ilişkisi.Bu arada, müşterilerimize destekleri için çok teşekkür ediyoruz, ayrıca bizi ilgilendiren ve gelişimimizde bize yardımcı olan insanlara da çok teşekkür ediyoruz.

 

Sizinle parlak bir gelecek yaratmak dileğiyle!

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Orta Doğu

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : YILDIZLI

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 5,000,000-6,000,000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 60% - 70%

Şirket tarihçesi

Jiang Su Xing Rui Tools Co., Ltd, 2008 yılında Xing Rui Tools Factory adlı özel bir hss matkap ucu ve hss makine kılavuzları üreticisi olarak kuruldu.2009 yılında ismini Jiang Su Xing Rui Tools Co., Ltd olarak değiştirdik ve kendi başımıza tüm dünyaya ihracat yapmaya başladık.Ürün yelpazemizi genişletmek ve müşteriye daha fazla ve eksiksiz hizmet sunmak için 2010 yılında kendi ticaret şirketimiz olan Xing Rui Tools Co., Ltd'yi kurduk.

Şimdi tedarik ediyoruz hss matkap ucu,hss makine muslukları,hss el muslukları,Hss Delik Testere,SDS matkap ucu,keskive bunun gibi.Satış ağımız Avrupa ve Kuzey Amerika'dan başladı ve şu anda Güney Afrika, Güney Amerika, Avustralya, Orta Doğu ve diğer ülke ve bölgelere yayıldı.

Çin Jiangsu Xingrui Tools CO.,LTD şirket Profili 0

Firma Servisi

DEWALT, UKTOOL, TOOLZOON vb. Gibi birçok ünlü markaya kesici takım tedarik etmekteyiz.Hss matkap ucu, hss mahcine kılavuzları, Spiral nokta kılavuzları, spirla oluklu kılavuz, kılavuzlar ve kalıp setleri, sds matkap ucu, hss adım matkap ucu vb.Müşterilerimize firmamızdan gelen tüm malların testi geçebileceğine söz veriyoruz.
Rusya'da iyi ortağımız var.Pakistan, İran, Mısır, Hindistan, Fransa, Bu ülkedeki müşteriler kapıdan kapıya hizmetin tadını çıkarabilir.Kapıda ödeme.
 

Ön satış Servie

* Test edilecek ürünlerin ve numunelerin detaylarını sağlayın

* Sizin için en iyi fiyatı sağlayın

* İhtiyaçlarınız için en iyi yolu sağlayın.

Satış hizmeti

* Sizin için en kaliteli ürünleri üretin

* Siparişleri zamanında tamamlayın.

* Gemiyi ayırmanıza yardımcı olun.

* Malları size zamanında teslim edin.

Satış sonrası servis

* Ürünlerin kullanımını takip edin

* Sorunları zamanında çözer.

* Sizin için en iyi hizmeti sunun

Teknik Destek

* Analizlere ihtiyaçlarınızı sağlayın.

* İhtiyaçlarınıza göre numune yapmak.

* Satış sonrası sorunların analizini sağlayın.

 
Çin Jiangsu Xingrui Tools CO.,LTD şirket Profili 0
 

 

 

 
 
 

Şirket takım

Ana Bölümümüz:

1. Genel Müdür.
Bay Jerry, şirketin kurucusudur ve hss kesici takımları 10 yılı aşkın süredir yapıyor ve üretim, sıcak işlem ve Teknolojik yenilik konusunda çok profesyonel..

2. Geliştirme Ekibi.
Üç Mühendis ve hepsinin bu işi yapan yaklaşık 10 yılı var, hss matkap ucu, hss makine kılavuzları konusunda profesyonel, bu standart dışı ürünleri müşterinin ihtiyacına göre üretebiliyoruz.

3. Satış Departmanı.
Tüm hizmeti veren 6 satıcımız var.Müşteri ile firmamız arasındaki sağlam köprüdür.Fabrikamızdan müşteri deposuna kadar malların tüm kalemlerinden sorumludurlar.

4. İşleme Atölyesi.
Toplamda hss matkap ucu ve makine kılavuzları için yaklaşık 90 CNC tezgahımız var, Kaliteyi ve İşleme doğruluğunu garanti ediyorlar.


"İlkesini sürdürmeye devam edeceğiz"ÖNCE DÜRÜSTLÜK, ÖNCE GÜVENİLİRLİK", hayatın bütünlüğünü ve güvenilirliğini ekibimizin gücüyle birleştirerek, hizmet seviyemizi iyileştirmek, yurt içi ve yurt dışı müşterilerle uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurmak, karşılıklı fayda sağlayan durumlar yaratmak, toplam bir işbirliği ortamı geliştirmek ve ortaklaşa oluşturmak ve daha iyi bir geleceği paylaşın!

İLETİŞİM

Adres: FeiDa Endüstri Parkı, Hou Xiang Kasabası, DanYang Şehri, Jiang Su Eyaleti, Çin.

Fabrika adres:FeiDa Endüstri Parkı, Hou Xiang Kasabası, DanYang Şehri, Jiang Su Eyaleti, Çin.